Červen 2011

Lady Gaga: Born This Way

26. června 2011 v 13:52 Všechno možné
cover alba
Interpret:Lady Gaga
Název:Born This Way
Datum vydání:23. May 2011
Vydavatelství:Universal Music
Fanoušci nemohou dospat, ostatní běsní vzteky a odporem. "Mother monster" vydává teprve druhé plnohodnotné studiové album. Jako první ochutnávka světem prolétly singly Born This Way a Judas, které příliš nenadchly. Na albu by se ale mělo objevit celkem 14 nových kousků. My se na ně těšíme.

Selena Gomez & The Scene: When the Sun Goes Down

26. června 2011 v 13:50 Selena Gomez
cover alba
Interpret:Selena Gomez & The Scene
Název:When the Sun Goes Down
Datum vydání:26. June 2011
Vydavatelství:Hollywood
Osmnáctiletá Selena Gomez a její kapela The Scene nespí. Po loňském obstojném albu A Yer Without Rain přichází zpěvačka s novinkou When the Sun Goes Down. Bude to holčičí deska, poprocková, elektropopová, taneční a hlavně prý romantická.


Selena Gomez dostává výhrůžky od fanynek Justina Biebera

26. června 2011 v 13:24 Selena Gomez


Motiv detailu rychlovky

Fanynky Justina Biebera (17) se nehodlají smířit s tím, že je jejich idol zadaný, a Bieberově přítelkyni, zpěvaččce a herečce Seleně Gomez (18), posílají výhružné zprávy.

Na Selenině Twitteru se například objevil vzkaz, ve kterém ji autor označil za pedofila a vyzvala ji, ať se od Justina drží dál. "Jednou v noci tě zabiju pod tou tvojí smrdutou postelí," píše další anonym. "Selena Gomez je blízko dlouhé a bolestivé smrti," přidává se třetí "fanynka" Biebera. Úspěch sklízí i řada facebookových skupin, v nichž se sdružují zpěvaččini "haters".
Dvojice si ale ze zlých řečí nic nedělá a aktuálně si užívá dovolenou na Hawaii. Jestli tam nejste také, pusťte si Biebera nebo Gomez v YouRadiu. (sli)Justin Bieber vyvolal v Liverpoolu davové šílenství

11. června 2011 v 20:09 Justin Bieber

Justin Bieber vyvolal v Liverpoolu davové šílenství


Mladičký kanadský zpěvák Justin Bieber (17) se dostal ve čtvrtek (10. března) večer do obležení řvoucího davu mladých dívek a policie měla plné ruce
práce.
13. března 2011
Justinovým novým písním se sice moc nedaří a od té doby, co se dal ostříhat, ztratil skoro sto tisíc fanoušků, ale obdivovatelek má zřejmě stále dost.

Během několika hodin po příjezdu do severoanglického města začaly hotel Hard Days Night, kde Bieber bydlel, obléhat tisícovky obdivovatelek. Na místo přijelo čtyřicet policejních vozů, dva antony, čtyři ambulance a hasiči.

Justin Bieber / foto: WENN.com


Justinovi policisté řekli, že by měl zůstat v hotelovém pokoji a nevycházet. Kdyby ho prý obdivovatelky zahlédly, mohlo by to vyvolat davovou paniku a hrozilo by, že dívky blíže k hotelu budou ušlapány. Ze strany ochránců zákona nešlo jen o doporučení: zpěvákovi řekli, že pokud se davu ukáže, na místě ho zatknou za podněcování nepokojů.

"Bylo to naprosto šílené, lidi všude kolem řvali, křičeli a házeli věci jeden na druhého. Dívky z rozrušení omdlévaly a byly tlačeny na vchod do hotelu. Celé okolí bylo plné policejních vozů a ambulancí," řekl reportérům listu Daily Star jeden z přihlížejících.

Mezi zadrženými se dokonce ocitla i jedna mladá žena ve vysokém stupni těhotenství, která se chovala agresivně a skončila v policejním voze.

Justin Bieber zapálil mamince vlasy dortem

11. června 2011 v 20:06 Justin Bieber
Justin Bieber zapálil mamince vlasy dortem
Justin Bieber / foto: WENN.com

Justin Bieber zapálil mamince vlasy dortem


Zpěvák Justin Bieber (17) nešťastnou náhodou podpálil své matce účes, když jí během koncertu v Německu předával narozeninový dort.
12. dubna 2011
Mladičký kanadský zpěvák koncertoval před pár dny v berlínské O2 Aréně.

Svou matku Pattie Mallettovou (37) chtěl překvapit tím, že ji pozval na pódium a dal jí narozeninový dort. Když se Pattie naklonila, aby sfoukla svíčky, Justin se jí snažil pomoci, dort zvedl... a matce chytlo několik pramenů vlasů. Ty Justin duchapřítomně uhasil.

Po koncertu se oba vydali na své stránky na Twitteru a zážitek popsali:
"Hrozné představení v Berlíně.... Přinesl jsem na scénu mámě dort a chtěl jsem jí zazpívat, ale zapálila si vlasy. Zachránil jsem ji," napsal Justin.

"Díky, Justine, za dort a za to, jak jsi mě na scéně ztrapnil," popsala to ze své perspektivy Pattie.

Bieber má ke své matce velmi blízko a nedávno přiznal, jak mu záleží i na tom, aby schvalovala jeho přítelkyně: "Nepřivedl bych domů dívku, kterou by mi máma neschválila. Jsou typy dívek, které člověk mamince domů nevodí." Naštěstí se zdá, že Selenu Gomezovou (18), s níž Justin momentálně chodí, mu matka odkývla.