Červenec 2012

Taylor Swift- nejlépe placená celebrita

23. července 2012 v 19:44 Taylor Swift


Taylor Swift je nejlépe placená celebrita!
Taylor Swift vydělala minulý rok přes 57 milionů dolarů a stala se tak nejlépe placenou celebritou do 30-ti let.
Prestižní světové magazíny tvoří dost často různé žebříčky nejvlivnějších lidí planety či nejbohatších lidí planety. Tentokrát se magazín Forbes vrhl na mladé hvězdy do třiceti let. Kdo z nich vydělává nejvíce?
V první řadě byste určitě tipovali Justina Biebera, Rihannu nebo Lady Gaga. Všechny tyto hvězdy však smetla country zpěvačka Taylor Swift. Ta vydělala od 1. poloviny roku 2011 až do 1. poloviny roku 2012 přibližně 57 milionů dolarů.

Říkáte si, čím to je? Odpověď je snadná. Evropa zpěvačku přijala celkem chladně, protože country na "STARÉM KONTINENTU" nemá téměř žádnou tradici. Za to však v Severní Americe je Taylor velice vážená a uznávaná umělkyně. Její hity jsou vždy na předních příčkách tamějších hitparád. Poslední album "Speak Now" bylo v USA jedním z nejprodávanějších alb v roce 2010 - již za první týden se prodalo přes 1 045 000 kusů této desky.
V anketě se hned za Taylor Swift umístil Justin Bieber s 55 miliony dolarů. Následují zpěvačky Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry nebo Adele a žebříček uzavírají hvězdy filmu "Stmívání". Zde se můžete podívat na celý žebříček.
TOP 10 nejlépe placený hvězd do 30-ti let:
1. Taylor Swift (57 milionů dolarů)
2. Justin Bieber (55 milionů dolarů)
3. Rihanna (53 milionů dolarů)
4. Lady Gaga (52 milionů dolarů)
5. Katy Perry (45 milionů dolarů)
6. Adele (35 milionů dolarů)
7. Kristen Stewart (34,5 milionu dolarů)
8. Lil' Wayne (27 milionů dolarů)


Justin Bieber napadl novináře

23. července 2012 v 19:40 Justin Bieber


Justin Bieber - Justin Bieber Has a Run-in with a Photographer
Justin Bieber napadl novináře! Půjde do vězení?
Dotěrní paparazzi otravují každou celebritu. Nestává se však často, že ten dotyčný fotograf je napaden onou sledovanou osobou. Justin Bieber o tom ví už své.
Americký zpěvák Justin Bieber napadl dotěrného fotografa. Poté, co se novinář snažil Justina a Selenu sledovat a zablokoval zpěvákovi auto tak, že s ním nemohl odjet, se na redaktora mladý zpěvák vrhl a uštědřil mu několik ran.

Samozřejmě, že se tento incident neobejde bez následků. Fotograf musel být údajně hospitalizován kvůli velkým bolestem. Dotěrný redaktor nezaváhal a okamžitě podal na Justina žalobu za ublížení na zdraví. V nejhorším případě by tedy musel Justin Bieber na půl roku do vězení. Je ale možné, že tento konflikt dopadne úplně jinak a zpěvák tedy dostane pouze pokutu.
Přítelkyně Selena Gomez konfliktu jenom udiveně přihlížela a snažila se zpěváka uklidnit. Oba dva se však k této nemilé události vyjadřovat nechtějí.


Hilary Duff Twitter Pics

4. července 2012 v 12:55 Hilary Duff
Twitter obrázky. Hilary Duff se synem Luca Cruz Comrie (b 20. března 2012).

Hilary Duff - Hilary Duff Twitter Pics