Leden 2013


Selena Gomez se definitivně rozešla s Justinem Bieberem! Pomáhá jí Taylor Swift

26. ledna 2013 v 16:45 Selena GomezCo mají Selena Gomez a Taylor Swift společného kromě muziky? Rozchody s partnery... a kamarádství.
Přestože se Selena Gomez a Justin Bieber podle médií rozcházejí obden, tentokrát to vypadá, že je jejich vztah opravdu u konce. Dvacetiletá zpěvačka se v rozhovoru pro Nylon Magazine o rozchodu s Justinem rozpovídala a prozradila, že největší oporou jí je Taylor Swift.
"Zažily jsme ty samé věci ve stejnou dobu," prozradila Selena, proč si za "vrbu" vybrala právě Taylor. S Taylor se totiž Selena sblížila v době, kdy obě prožívaly rozchod s některým z bráchů Jonasů. Selena s Nickem, zatímco Taylor s Joem.
"Nikdy se spolu nebavíme o práci. Taylor se stala osobou, za kterou jdu, když mám problémy s rodinou nebo přítelem. Je těžké najít kamarádku, které můžete věřit. Jsem šťastná, že jednu takovou mám," poděkovala Selena přítelkyni za podporu.

Budou ze Seleny a Taylor divoké party girls?

Oplatila Selena službu Taylor, když se rozpadl její vztah s Harrym Stylesem? Určitě! Zdroj z blízkosti zpěvaček prozradil serveru HollywoodLife.com, že "ty dvě si spolu naplánovaly pořádnou dámskou jízdu a vůbec spoustu zábavy".
Není divu, že Selena a Taylor uvažují také o společném turné. Když už spolu mají důvěrnosti o problémech s partnery, proč se nezačít bavit i o té práci?Selena Gomez předělala ...Baby One More Time od Britney Spears. Čí verze je lepší?

26. ledna 2013 v 16:41 Selena Gomez


Není dne, aby se na světě neukázala nějaká ta předělávka. Tahle nám ale přijde obzvlášť zajímavá! Jak se vám líbí největší hit Britney Spears v podání Seleny Gomez?
Největším specialistou na předělávání cizích songů je asi Kelly Clarkson, ta si z téhle činnosti udělala hobby. Do setlistu svých koncertů zařazuje vypůjčené songy se železnou přesností.

A teď nastal čas Seleny Gomez. V rámci charitativní akce pro UNICEF, která proběhla v New York City, přezpívala hned několik písní, vybrala si Cry Me A River od Justina Timberlaka a I Knew You Were Trouble od Taylor Swift. Dvacetiletá zpěvačka se nebála sáhnout po největším hitu Britney Spears

SELENA:


BRITNEY: