Selena Gomez se definitivně rozešla s Justinem Bieberem! Pomáhá jí Taylor Swift

26. ledna 2013 v 16:45 |  Selena GomezCo mají Selena Gomez a Taylor Swift společného kromě muziky? Rozchody s partnery... a kamarádství.
Přestože se Selena Gomez a Justin Bieber podle médií rozcházejí obden, tentokrát to vypadá, že je jejich vztah opravdu u konce. Dvacetiletá zpěvačka se v rozhovoru pro Nylon Magazine o rozchodu s Justinem rozpovídala a prozradila, že největší oporou jí je Taylor Swift.
"Zažily jsme ty samé věci ve stejnou dobu," prozradila Selena, proč si za "vrbu" vybrala právě Taylor. S Taylor se totiž Selena sblížila v době, kdy obě prožívaly rozchod s některým z bráchů Jonasů. Selena s Nickem, zatímco Taylor s Joem.
"Nikdy se spolu nebavíme o práci. Taylor se stala osobou, za kterou jdu, když mám problémy s rodinou nebo přítelem. Je těžké najít kamarádku, které můžete věřit. Jsem šťastná, že jednu takovou mám," poděkovala Selena přítelkyni za podporu.

Budou ze Seleny a Taylor divoké party girls?

Oplatila Selena službu Taylor, když se rozpadl její vztah s Harrym Stylesem? Určitě! Zdroj z blízkosti zpěvaček prozradil serveru HollywoodLife.com, že "ty dvě si spolu naplánovaly pořádnou dámskou jízdu a vůbec spoustu zábavy".
Není divu, že Selena a Taylor uvažují také o společném turné. Když už spolu mají důvěrnosti o problémech s partnery, proč se nezačít bavit i o té práci?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama